ES3528M

Z Wiki UnArt Slavičín
Skočit na navigaciSkočit na vyhledávání

Reset do továrního nastavení

Pokud se vám podaří odříznout si přístup do switche ES3528M, nezbude vám jiná možnost než jej resetovat do továrního nastavení.

- switch připojíme k PC přes serial port (8bit, 9600bps, bez řízení toku, 1 stop bit, bez parity)

- spustíme software pro komunikaci např. hyperterminál

- přihlásíme se jako admin

- spustíme:

config
boot system config: Factory_Default_Config.cfg
exit
reload

- po restartu switch najede opět v továrním nastavení

Zjištění informací o optických modulech

Pro port 28 spustíme:

show interfaces transceiver ethernet 1/28

Výstup:

Ethernet 1/28
Connector Type        : unknown
Fiber Type            : Multimode 50um (M5)
Eth Compliance Codes  : 1000BASE-SX, 1000BASE-T, 100BASE-FX, BASE-BX10
Baud Rate             : 24400 MBd
Vendor OUI            : 76-2E-0A
Vendor Name           : 
Vendor PN             : LQS
Vendor Rev            : ��
Vendor SN             : HQS���
Date Code             : 29-88-153
DDM Info
  Temperature         : 10.38 degree C
  Vcc                 : 0.08 V
  Bias Current        : 5.26 mA
  TX Power            : -11.00 dBm
  RX Power            : 4.06 dBm